Výhled ze Suchého vrchu

Panoramatická fotografie s výhledem na město Králíky a masivem Králického Sněžníku, který má 15 vrcholů převyšujících nadmořskou výšku 1000 metrů nad mořem. Nejvyšší vrchol je Králický Sněžník s výškou 1424 m n.m. Na území Králického Sněžníku leží četná chráněná území.
Králíky jsou podhorským městečkem kde v současné době žije kolem 4820 obyvatel i s v přilehlými obcemi. První doložené zmínky o osidlování této oblasti pocházejí z 13 století. Historické jádro města patří k nejlépe dochovaným z okolních měst.
Fotografie je pořízena z vrcholu Bradlo (988 m n. m.), který sousedí s vrcholem Suchý vrch (995 m n. m.). Ten je nejvyšším vrcholem Bukovohorské hornatiny, která spadá do pohoří Orlických hor.
Panorama je složeno ze 7 svislých fotografií.

GPS fotografie: N 50°3.30378 E 16°41.20330 - zobrazit na mapě
Datum a čas pořízení fotografie: 19.7.2009 15:15:30
© Fotografie je chráněna autorským zákonem. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora je zakázáno. Fotografie obsahuje ochranné prvky.
Více informací naleznete na stránce Zobrazování stránek
Výhled ze Suchého vrchu
Kliknutím na jakýkoliv štítek se vyhledají tapety a panoramata, u kterých se takový štítek vyskytuje.
Čechy, hora, horizont, hranice, hřeben, kraj, krajina, Králíky, krása, les, letní, louka, masiv, město, modrý, mrak, nebe, oblačný, obloha, obzor, panorama, pastvina, pohoří, pole, políčko, příroda, severovýchodní, smrk, Sněžník, strom, turistika, údolí, vícesnímkový, venkov, volný, vrchol, výhled, vyhlídka, výlet, vysoký, zelený,
© www.foto-tapety.cz a www.foto-tapety.net 2006-2013
Všechna práva vyhrazena, šíření obsahu bez svolení autora je zakázáno.
Zavřít mapu