První sníh v barevné krajině

Nádherně syté barvy podzimu umocněné zapadajícím sluncem, které má příjemně teplý tón světla. Tato tapeta je zvláštní díky sněhu, který napadl dříve než opadaly listy ze stromů a místy byly ještě normálně zelené. Tento den tu ještě ráno leželo 10 cm sněhu.
V dáli na obzoru jsou vidět rozlehlé lesy, které se rozprostírají kolem řeky Sázavy v okolí Týnce nad Sázavou. V těchto lesích, tvořených z velké části buky, je několik chráněných území např. Přírodní park Střed Čech, PR Grybla, PP Vlčí rokle.

GPS fotografie: N 49°46.86237 E 14°32.93238 - zobrazit na mapě
Datum a čas pořízení fotografie: 28.10.2012 17:00:30
© Fotografie je chráněna autorským zákonem. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora je zakázáno. Bezplatné užití je možné pouze pro vlastní potřebu jako "tapeta na plochu".
Fotografie obsahuje ochranné prvky. Více informací naleznete na stránce Zobrazování stránek
Nápověda

Jak použít tuto tapetu? Klikněte na fotografii pravým tlačítkem myši a vyberte NASTAVIT JAKO POZADÍ (může se lišit dle prohlížeče).
Kliknutím na obrázek se vrátíte do galerie.

První sníh v barevné krajině
Kliknutím na jakýkoliv štítek se vyhledají tapety a panoramata, u kterých se takový štítek vyskytuje.
2012, atmosféra, barevný, Benešov, chráněný, krajina, kraj, les, Neveklov, nezvyklý, obloha, obzor, okres, oranžový, podzim, pole, políčko, příroda, říjen, sníh, středočeský, strom, údolí, území, venkov, výhled, zvláštní, jasný, svit, svítit, slunce,
© www.foto-tapety.cz a www.foto-tapety.net 2006-2013
Všechna práva vyhrazena, šíření obsahu bez svolení autora je zakázáno.
Zavřít mapu