Jarní krajina-Vltava-Solenice-Orlická přehrada

Skála která zde trčí z lesního porostu vytváří vyhlídku 160 metrů nad meandrem Vltavy okolo ostrohu "Na Podkově". Na snímku je vidět obec Solenice ve Středním Povltaví, která leží přímo pod Orlickou přehradou. Hráz přehrady a vodní plochu je na tapetě v dáli také vidět. Vyhlídka na turistických mapách není značená, ale nedaleko vede pěkná lesní cesta která vás sem zavede z civilizace. Tento snímek byl vyfocený za časného a krásně svěže zeleného jara. Bohužel také trochu mlhavého, mlha se už rozpouštěla, ale stejně to nebylo úplně ono. Obrázek je složený ze čtyř svislých snímků.

GPS fotografie: N 49° 37.63383 E 14° 12.12727 - zobrazit na mapě
Datum a čas pořízení fotografie: 8.5.2012 10:03:00
© Fotografie je chráněna autorským zákonem. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora je zakázáno. Bezplatné užití je možné pouze pro vlastní potřebu jako "tapeta na plochu".
Fotografie obsahuje ochranné prvky. Více informací naleznete na stránce Zobrazování stránek
Nápověda

Jak použít tuto tapetu? Klikněte na fotografii pravým tlačítkem myši a vyberte NASTAVIT JAKO POZADÍ (může se lišit dle prohlížeče).
Kliknutím na obrázek se vrátíte do galerie.

Jarní krajina-Vltava-Solenice-Orlická přehrada
Kliknutím na jakýkoliv štítek se vyhledají tapety a panoramata, u kterých se takový štítek vyskytuje.
barevný, břeh, Čechy, elektrárna, fotografie, H2O, hladina, horizont, jaro, jasný, koryto, kraj, krajina, krása, les, louka, obec, obzor, okres, Orlík, podkova, pohoda, přehrada, Příbram, příroda, řečiště, řeka, romantika, sladký, složený, Solenice, středočeský, střední, strom, těleso, tekoucí, skála, tráva, turistika, údolí, venkov, vesnice, vícesnímkový, Vltava, voda, výhled, vyhlídka, zelený, slunce,
© www.foto-tapety.cz a www.foto-tapety.net 2006-2013
Všechna práva vyhrazena, šíření obsahu bez svolení autora je zakázáno.
Zavřít mapu