Obec Bělice na Neveklovsku

Obec Bělice je součástí města Neveklov které se nachází v okrese Benešov. Tato krásná vesnička je zasazená do malebného údolí a je stále ještě neporušená moderní zástavbou. Nachází se cca 5 km západně od Neveklova. V roce 2001 zde trvale žilo 105 obyvatel a roku 2009 zde bylo evidováno 71 adres. Dominantou vesnice je kostel sv. Maří Magdalény který byl vystavěn již ve 14. století a to roku 1355 v gotickém stavebním slohu, následně byl ještě barokně přestavěn.

GPS fotografie: N 49° 45.93520 E 14° 27.91845 - zobrazit na mapě
Datum a čas pořízení fotografie: 22.6.2012 19:27:20
© Fotografie je chráněna autorským zákonem. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora je zakázáno. Bezplatné užití je možné pouze pro vlastní potřebu jako "tapeta na plochu".
Fotografie obsahuje ochranné prvky. Více informací naleznete na stránce Zobrazování stránek
Nápověda

Jak použít tuto tapetu? Klikněte na fotografii pravým tlačítkem myši a vyberte NASTAVIT JAKO POZADÍ (může se lišit dle prohlížeče).
Kliknutím na obrázek se vrátíte do galerie.

Obec Bělice na Neveklovsku
Kliknutím na jakýkoliv štítek se vyhledají tapety a panoramata, u kterých se takový štítek vyskytuje.
barevný, Bělice, Benešov, budova, chalupa, církev, Čechy, dům, fotografie, historický, horizont, jasný, keř, koruna, kostel, kraj, krajina, krása, letní, louka, Máří, Magdalena, náboženství, nebe, Neveklov, obec, obloha, okres, pole, políčko, příroda, slunce, střecha, střední, středočeský, strom, svatý, svítit, tradice, tráva, údolí, úrodný, území, venkov, vesnice, výhled, zelený,
© www.foto-tapety.cz a www.foto-tapety.net 2006-2013
Všechna práva vyhrazena, šíření obsahu bez svolení autora je zakázáno.
Zavřít mapu