Tak to bylo, nekecám :-)

Sytě oranžovou barvu mraků vykouzlilo zapadající slunce už těsně pod obzorem. Fotka byla pořízena krátce po letní bouřce. Teplé večerní světlo dodává fotografii hřejivou a příjemnou atmosféru.
Fotografie je upravena pomocí HDR techniky, protože foťák nedokázal zaznamenat reálný rozsah tónů. Při úpravě jsem se snažil u co nejvěrnější barevné a světelné podání, ale použitá technika HDR je na snímku patrná ve zvýšeném šumu.

GPS fotografie: N 49°45.25877 E 14°31.85222 - zobrazit na mapě
Datum a čas pořízení fotografie: 18.6.2011 21:06:23
© Fotografie je chráněna autorským zákonem. Jakékoliv šíření bez souhlasu autora je zakázáno. Bezplatné užití je možné pouze pro vlastní potřebu jako "tapeta na plochu".
Fotografie obsahuje ochranné prvky. Více informací naleznete na stránce Zobrazování stránek
Nápověda

Jak použít tuto tapetu? Klikněte na fotografii pravým tlačítkem myši a vyberte NASTAVIT JAKO POZADÍ (může se lišit dle prohlížeče).
Kliknutím na obrázek se vrátíte do galerie.

Tak to bylo, nekecám :-)
Kliknutím na jakýkoliv štítek se vyhledají tapety a panoramata, u kterých se takový štítek vyskytuje.
architektura, atmosféra, barevný, bouře, bronzový, budova, Čechy, dům, fotografie, HDR, jasný, jev, kraj, letní, město, mrak, nálada, nebe, Neveklov, nezvyklý, obec, oblačný, obloha, oranžový, podvečer, pozdní, prosvícený, romantika, slunce, střecha, středočeský, střední, svítit, sytý, teplý, západ, zvláštní,
© www.foto-tapety.cz a www.foto-tapety.net 2006-2013
Všechna práva vyhrazena, šíření obsahu bez svolení autora je zakázáno.
Zavřít mapu